Hakkımızda

DESEN SİSTEMİ


ACCURATE 4.0 (şuandaki son versiyon) ve Wilcom Embroidery Studio Orijinal desenler ve artworkler üzerinden birebir görsel dijital çizimle, desenler orjinallerine en uygun şekilde dataları belirlenip disketleri hazırlanmaktadır. Kanaviçe el işi tarzında zincir dikiş, süzineyi nakışa çevirip gerçek görsellik yakalanması, yeni tasarım versiyonları ile teknolojik olarak gelişmiş ve kullanım açısından pratik ve hızlı desen sistemi Accurate 4.0 kullanılmaktadır.

 

 

  • 2006 yılından beri tekstil sektöründe hizmet veren kuruluşumuz nakış pul payet süzene ve lazer işlerinde hizmet vermekteyiz.
  • 30 kişiyi aşkın tecrübeli personel ekibiyle sürekli büyümeyi hedefleyen kaliteli üretimi ilke edinmiş modern bir yönetim anlayışındayız.
  • 15 yıllık deneyimimizle oluşturduğumuz seçkin müşteri portföyümüzü üretimimizdeki yüksek kalite ile artırmayı hedeflemekteyiz.

Üretim

Üretim Atölyesi

Üretim

Atölyemiz

Desen Atölyesi

ACCURATE 4.0

Üretim

Üretici

ÜRETİM
Müşteri temsilciliği ve desen stüdyosu arasında bilgisayar desteği, ağ bağlantısı ile donatılmış hızlı veri transferi gerçekleştirilerek numunelerin devreye girmesinde hız kazandırılmaktadır.

 

KALİTE KONTROL
Deneyimli kadrosu ile temizleme ve kalite kontrol noktasında hiçbir sıkıntı çekilmeden zamanında ve sıfır hatayla ürün teslimatı yapılmaktadır.

Select Language »